9 sposobów na zwiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka przetestowanych sposobów na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i towarzyszki satysfakcja ze zbliżenia była o wiele większa.

Prezentuje kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wyzwalać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone za oceanem udowodniły, że dotyk stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Rezultat jest jasny: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podwyższyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć procent – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słońca obniżają poziom melatoniny, hormonu, który pogarsza płodność i apetyt na seks. Światło z solarium też daje takie wyniki.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co głoszą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i czuły. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć %. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie usnąć.
4. Ziewaj ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka przypływa więcej krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Na co dzień wypijaj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, potencja
iż owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Prócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii efektywnie wzmacnia transport krwi do penisa – tak twierdzą badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają oraz pomagają pozbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej przykre niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli facet je zbyt mało cynku, jego ciało produkuje mniej testosteronu. Wobec tego wskazane jest włączyć do menu sporo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w papierosach może spowodować zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne badanie wykazało, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych ujemnych atrybutach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra zel