Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Co gasi chęci do uprawiania seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co kłopoty z erekcją lub impotencja. Mężczyźni, którzy cierpią na niskie libido albo nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeśli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być następstwem bardzo rozmaitych powodów, które zawierają zarówno czynniki fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to przeważnie alkoholizm, narkomania, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo skutki uboczne niektórych leków.

Wśród psychicznych przyczyn niskiego libido albo wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, ukryty homoseksualizm oraz problemy w związku. Niskie
kamagra zel libido może również wystąpić u niektórych mężczyzn za sprawą zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w dzieciństwie.

Stres

Większość mężczyzn przeżywa stres za sprawą kłopotów zawodowych albo problemów w związku czy w rodzinie. Może to skutkować znacznym obniżeniem libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm ludzki ma genetyczną tendencję do odpowiadania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu produkuje hormony takie jak kortyzol i adrenalina, które w praktyce mają pobudzać go do działania. Trudno jednak po otrzymaniu reprymendy od zwierzchnika zacząć z nim bójkę lub brać nogi za pas, w następstwie tego na ogół dławimy tę naturalną reakcję, powodując, iż zgromadzona energia oraz napięcie nie mają ujścia. Jeżeli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie mając szansy rozładować swoich nerwów, możesz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich kamagra w zelu jak brak popędu płciowego czy brak zainteresowania seksem.