Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszą erekcję

Znanych jest kilka prostych strategii, pozwalających wypracować silniejszy wzwód. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie zadowalająco mocna albo jeżeli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak to zrobić, to tu znajdziesz parę rozwiązań dla siebie.

Podajemy ci parę łatwych rad, które pomogą ci osiągać mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeżeli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki na pewno okażą ci się pomocne!

Zakaz palenia papierosów

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do istotnego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. Niespiesznie i krok po kroku powoduje, iż wzwody są coraz słabsze. Rozwój blaszki miażdżycowej, która odkłada się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, iż spada transport krwi do członka podczas stosunku. Jeśli dotychczas nie myślałeś o rzuceniu palenia, prawdopodobnie perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z paleniem.

Pozbądź się całej tkanki tłuszczowej

Nadwyżka tłuszczu w twoim ciele to niezbyt dobra okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój plan odchudzania natychmiastowo. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co w następnej kolejności powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już wiesz, oznacza ograniczoną wydolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to masz również podatność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najpowszechniejszych przyczyn impotencji i przyczynia się także do chorób naczyń krwionośnych. Taki stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego efektem może tania kamagra być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to sytuacja, która wywołuje zwiotczenie członka. Nie chcesz być grubasem z miękkim penisem – odchudzaj się.