Moda na co dzień

Bardzo wiele kobiet ma znaczące kompleksy na punkcie własnej wagi – całkiem często nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w świecie rzeczywistym, lecz nie ma żadnego sensu się oszukiwać – nie tak znowu rzadko jest tak, że faktycznie panie mają trochę kilogramów za wiele. Na całe szczęście są bardzo ciekawe rozwiązania, które spowodują, iż można prezentować się o wiele szczuplej. Ba, niekiedy całkiem szczupłe kobiety przez kiepsko dobrane ubrania wyglądają na sporo cięższe niż w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Sandaly-277.html

Bez dwóch zdań ubrania muszą być jednego koloru – oczywiście nikt nie mówi, że odpadają przeróżne odcienie takiego samego koloru, nie można przesadzać, w tym aspekcie panuje akurat wolność wyboru. Oprócz tego niech odcień naszego stroju podkreśla to jaką mamy karnację, wszystko co w niej najwspanialsze. Czarne spodnie i bluzka o kolorze beżowym? To kiepskie połączenie, które nie dość, iż prezentuje się niezbyt korzystnie nawet na chudej kobiecie, to na dodatek pogrubia.

W przypadku szerokich ramion należy unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeśli zaś są wąskie biodra oraz rozbudowana klatka piersiowa, trzeba założyć szeroką spódnicę, oprócz tego top z dekoltem – w tak zwaną literę V. w wielu przypadkach kobiety chcą ukryć brzuszek, nie tylko jeśli spodziewają się dziecka. W tym celu należy założyć spódniczkę bez kieszeni, a także większą bluzkę. Chociaż w ostatnim czasie panuje swoista moda na duże pośladki, to jednakże jeżeli jakaś z kobiet chciałaby je ukryć, powinna założyć spodnie poniżej talii, oczywiście mowa w tej chwili o spodniach z paskiem. I do tego szpilki – nie są wygodne, ale przynajmniej powodują, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie-251.html
kilka kilo mniej.