Przyczyny słabej erekcji. 

 

Spośród najczęstszych powodów pojawienia się kłopotów z potencją moglibyśmy wymienić:

 

1) Nieodpowiednia dieta – jeśli zwykliśmy odżywiać się głównie śmieciowym jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym jadłospisie brak zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to nie dziwmy się, że na nieszczęście potencja nie towarzyszy nam regularnie.

 

2) Brak aktywności sportowej, bierny tryb funkcjonowania – o ile to w zupełności zrozumiałe, że w dzisiejszych
czasach
spędzamy sporo czasu siedząc, przecież bez pracy ciężko funkcjonować na odpowiednim poziomie, to jednak nie ma sensownej wymówki dla tych osób, które nie robią niczego po wyjściu z pracy.

 

3) Problemy natury zdrowotnejgdy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to z automatu także z jego poziomem libido nie wszystko jest OK.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy zapewne zafascynowani swoją kobietą, tym jak wygląda, to potem może zakraść się rutyna. A jak wiadomo, rutyna może zabić. W owym celu warto pogadać ze swoją partnerką, zapytać czy byłaby w stanie trochę bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, być może jakieś zabawki erotyczne, produkcje
erotyczne
czy przebieranie się. Opcji, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie fajniejsze jest dużo.

 

5) Za duży stres, kłopoty w pracybardzo stresujące sytuacje są permanentnym elementem naszego życia, ale przecież wcale nie jest
powiedziane
, że musimy zareagować na takowe bardzo dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można w taki sposób kierować własnym żywotem, aby nigdy nie dochodziło do tej sytuacji, w której to stres zniszczy nam dzień, jak i noc.


tekst dostepny na
stronie-viagra tanio
cialis w zelu