Untoxin – Czujesz się wciąż wykończony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w budowy kapsułek. Wynik ten przeznaczony jest do używania w stopniach oczyszczania i detoksykacji organizmu ze toksycznych substancji, których nagromadzenie może być skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Dokonuje się toż na proste przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może służyć redukcji masy ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji delikatnej oraz sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego oddziałują na obniżenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co zabiera się na lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; wyciąg z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy korzystać w trakcie lub po posiłku, popijając ogromną sumą wody. 

Pierwsze wyniki przyjmowania preparatu Untoxin można zobaczyć już po siedmiu dniach z przygotowania jego używania. 

Należy myśleć o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest alergię na każdy jego element.

Suplementy diety powinny być zbierane w temperaturze domowej w sposób niedostępny dla młodych dzieci. Zabezpieczać przed światłem i robieniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla pań odpowiedzialnych. Suplement diety nie potrafi stanowić kierowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin promocja

Derminax tanio

Follixin