Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie ubiegła w całości zaspokojona? Kobiety wymagają dużo czasu, by czuć kompletną zabawa z seksu i doświadczyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, iż to nie kłopot, to jedyny wiesz, że nie udało Ci się jej w wszyscy zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się toż bardzo, ona umie w finale stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być kluczem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje możliwość, który dobrze rokuje. Niewykluczone, że ze naszą partnerką w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem czy niepełnym wzwodem mogą poznać do historii.

Formuła Climax Control może dokonać, że będziesz w kształcie dłużej uprawiać seks niż przed podjęciem terapii. Ten możliwy czas ma sposobność zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce szybko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał możliwość kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Szybko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

derminax

Femmaks