Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze odrzuć smutki, niezadowolenia oraz nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi pewnym z najlepszych a bardzo praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego skuteczność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma znaczącą symbolikę: czerń odpycha zło i zmartwienia, biel wzmacnia szczęście i zatrzymuje pozytywną energię.

Świeca przeprowadzana jest ręcznie z prawdziwego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz olejkami z niezwykle mocnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do rytuału niezbędna jest dodatkowo odpowiednia formuła, która stanowiła grana już w starożytności; to unikatowe zaklęcie ochronne, które nasza zabezpieczać przed niekorzystną energią z zewnątrz, nieszczęściami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma robienie wielowymiarowe. Nie tylko zabezpiecza przed zniszczeniem i oczyszcza, ale również unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa dużą pozycję w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju stracha oraz wyciszenia umysłu, co we tym świecie jest szalenie ważne. Zaś sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie trzeba tylko skupić się na planu, który chcemy zrobić dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

Kankusta Duo

KneeActive Plus