Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dość tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej efektowna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych wyciągów roślinnych i dobrodziejstwo wychodzące z dużych elementów wzmacniających, które kryją się w samym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji że i odczuć różnicę. To dziwna formuła, która spędza się nie jedynie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w odpowiednich proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To natomiast ciągle niepełna lista elementów spotykających się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skojarzonych spośród nimi pomocy. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży doprowadza do twarze głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed zgubnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co stanowi niezbyty dowód że warto wykorzystać z plusów tego suplementu osobiście.

Vivese

ProEngine

Revitalum Mind Plus

Vivese Senso Duo