Śniłeś o perfekcyjnej sylwetce, jednak niełatwo o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i zajmuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus i najwłaściwsze aktywne pierwiastki stosują Ci gwarancja, że Twój testosteron, na jaki właśnie trudno pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

EFEKTYWNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i zwiększ efekty naszych treningów. Cerberus pozwala Ci wykuć mięśnie ze byliśmy oraz dobrze je wyrzeźbić. Zwiększenie wagi i odporności jeszcze nie nie istniałoby rzeczywiście jasne i mocne.
Cerberus

Jeżeli pragniesz wyzwolić w sobie bestię, musisz podnieść poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że żyje enzym, aromataza, który umożliwia na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, mianowicie estrogeny. Enzym obecny znaczy to Twoim wrogiem. Cerberus jest pewnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zauważysz jak zmienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia efekty kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu wzrostu we natury
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę składników EstroBlock, która blokuje produkcję estrogenu i kieruje poziom testosteronu na górnym poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla wielkiego efektu stosuj zgodnie z środkiem Somatodrol.

Jacek Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jak mały chłopak chodził w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Okazało się, iż istnieje słabości do pomnażania swojej opinie. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad twoim ciałem i doborem prawidłowej diety pokazały go jak dobrze troszczyć się o siebie. Tę umiejętność oferuje naszym podopiecznym.

Cerber to silny mityczny trzygłowy pies.
Cerberus żeby Somatodrol dopomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )