Wspaniałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny rezultat treningów
najwyższa klasę produktów
przypływ energii i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w zakresu ręki! Somatodrol zwiększy Twoją moc i masę mięśniową. Toż niezwykle funkcjonalny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najgenialniejsze rezultaty treningów i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie mieszkał na straży Twojego testosteronu. Świadczy to same korzyści. Zauważ gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i wartości jeszcze zupełnie nie było oczywiście banalne i intensywne. Będziesz miał pewność, że testosteron nie zamieni się już nie w estrogen. Użytkowanie Cerberusa zgodnie z preparatem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do przygotowania Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą transformację i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki ruchów i zwiększające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na odwagę i dostań na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż cięższa energia i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN Oraz MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Przetestuj zestaw witamin i minerałów, wykonany specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pomyślnie na zyski treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej relaksuj się po jakiejś morderczej akcji plus lub zdolny do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że same dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej przygotowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najdrobniejszym szczególe. Niestety będziesz zawierał żadnych wątpliwości jak dawać suplementy, co spożywać oraz jako ćwiczyć, aby poprawić metodę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie szkoleń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Wyniki będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs new

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )